فیلمبرداری وساخت تیزر تبلیغاتی

یکی از بهترین روش های به اشتراک گذاشتن داستان و شعار یک سایت صنعتی استفاده از تیزر صنعتی است که با هدف گذاری دقیق صورت پذیرفته باشند. این نوع از تیزرهای تبلیغاتی در واقع توجه مخاطب را به خود جلب کرده و می تواند راهی به درون ذهن مشتری شما باشد.

عكاسي، فيلم برداري و هلي شات هوايي :

 تصویر برداری یا عکس برداری هوایی را می توان تکنیک  عکس برداری از سطح زمین از نقاط مرتفع توصیف کرد.منظور از عکاسی هوایی عکس هایی هستند که در هوا گرفته می شود که عبارت است از یک تصویر واقعی از طول و عرض ظاهری در سطوح زمین توسط هلی شات،پهباد ،عکس برداری هوایی می شود. تصویر برداری هوایی به منظور عکاسی هوایی صنعتی و تبلیغاتی مورد استفاده قرار میگیرد.

با تصویر برداری هوایی می توانید عظمت و شکوه فضای کاری خود (کارخانه جات، پروژه های عمرانی، همایش و مجالس ها، راه سازی، شهرک های صنعتی و …) را توسط هلی شات (هلیشات) یا پهباد به مخاطبین معرفی و ارائه دهید.همچنین می توانید از تصویربرداری هوایی و فیلمبرداری هوایی برای ساخت تیزر نیز استفاده نمایید.

با تصویر برداری هوایی  برای شما تصاویری فوق العاده جذاب و با کیفیت ثبت می کنیم تا در ذهن مخاطبین ماندگار شوید. استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته (هلی شات، پهپاد) می توانیم بهترین خدمات را ارائه دهیم.

 

 
استودیو ماندانا رستمی به کمک متخصصین مجرب و تجهیزات مناسب می تواند علاوه بر عکاسی صنعتی در ساخت تیزر صنعتی شما را همراهی و از این طریق به شما برای رساندن پیام خود به مخاطبان کمک کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با ما تماس بگیرید.