عکس خوب ماندنی است

فیلمبرداری و ساخت تیزر تبلیغاتی

فیلمبرداری و ساخت تیزر تبلیغاتی

فیلمبرداری و ساخت تیزر تبلیغاتی فیلمبرداری یا عکس برداری هوایی را می توان تکنیک  عکس برداری از سطح زمین از نقاط مرتفع توصیف کرد.منظور از عکاسی هوایی عکس هایی هستند که در هوا گرفته می شود که عبارت است از یک تصویر واقعی از طول و عرض ظاهری در سطوح زمین توسط هلی شات،پهباد ،عکس برداری هوایی می شود. تصویر برداری هوایی به منظور عکاسی هوایی صنعتی و تبلیغاتی مورد استفاده قرار میگیرد.

عکس‌برداری هوایی (به انگلیسی: Aerial photography) به تکنیک برداشت عکس از سطح زمین از نقاط مرتفع گفته می‌شود. این اصطلاح اغلب در مورد عکس‌هایی به‌کار می‌رود که از هوا برداشت شده‌است. عکس‌هوایی عبارت است از یک تصویر واقعی از عوارض و خصوصیات ظاهری سطح زمین که توسط هواپیما و با استفاده از یک دوربین عکس‌برداری هوایی گرفته شده‌است. استفاده از عکس‌های هوایی به منظور بررسی‌ها و مطالعات زمین‌شناسی، جاده‌سازی، شهرسازی، کشاورزی، مدیریت منابع طبیعی، حفاظت از محیط زیست و مهم‌تر از همه برای تأمین اهداف نظامی و امنی رایج است. در گذشته در بسیاری از کشورها از عکس‌های هوایی به جای نقشه اصلی در صحرا استفاده می‌کردند.

با تصویر برداری هوایی می توانید عظمت و شکوه فضای کاری خود (کارخانه جات، پروژه های عمرانی، همایش و مجالس ها، راه سازی، شهرک های صنعتی و …) را توسط هلی شات (هلیشات) یا پهباد به مخاطبین معرفی و ارائه دهید.همچنین می توانید از تصویربرداری هوایی و فیلمبرداری هوایی برای ساخت تیزر نیز استفاده نمایید.

با تصویر برداری هوایی  برای شما تصاویری فوق العاده جذاب و با کیفیت ثبت می کنیم تا در ذهن مخاطبین ماندگار شوید. استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته (هلی شات، پهباد) می توانیم بهترین خدمات را ارائه دهیم.

توسط | 2020-05-13T16:20:13+03:30 آوریل 14th, 2020|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه

EnglishIran