عکس خوب ماندنی است

عکسبرداری معماری داخلی و دکوراسیون

عکسبرداری معماری داخلی و دکوراسیون

عکاسی معماری شاخه‎ای از عکاسی به شمار می‎‌رود که هدف آن عکاسی از ساختمان‎ها و بناهای مشابه است که به شکل هنرمندانه‎ و دقیقی به تصویر کشیده می‎شوند. عکاسان معماری در استفاده از تکنیک‎ها و دوربین‎های تخصصی مهارت بالایی دارند. عکسبرداری معماری داخلی و خارجی و دکوراسیون احتیاج به لنزهای ویژه و نورپردازی خوبی دارد که تمام سطوح و عمق های تصویر به خوبی نمایان شود. در ادامه میتوانید چند نمونه عکس را مشاهده کنید.

عکس‌های فضای داخلی و خارجی ساختمان، مورد نیاز معماران، طرفداران محیط زیست، مورخان، گروه‌های اجتماعی و امثال آن می‌باشد. معماری، مانند منظره، طبیعت بی‌جان و سایر موضوعات فاقد انسان، توسط بعضی عکاسان جهت بیان عقاید شخصی مورد استفاده قرار می‌گیرد

عکاسی نمای خارجی

یکی از نکات عکاسی معماری از نمای خارجی استفاده از نور روز یا در شب از نور محیطی چراغ‎های خیابان، چراغ‎های بیرونی یک ساختمان، نور ماه و حتی مهتاب، ولی در موقعیت‎های تاریک اصلا ثبت عکس انجام نمی‎گردد.

عکاسی نمای داخلی

در عکاسی معماری از نمای داخلی نیز می‎توان از نور محیطی که از میان پنجره‎ها و پنجره‎های سقفی عبور داده می‎شود، استفاده کرد. اکثر اوقات، عکاسان معماری از منابع نوری تکمیلی برای بهبود شرایط نورپردازی داخل یک ساختمان استفاده می‎کنند.

عکاسی نمای داخلی عکاسی نمای داخلی عکسبرداری معماری داخلی و دکوراسیون عکسبرداری معماری داخلی و دکوراسیون

توسط | 2020-05-13T16:39:29+03:30 آوریل 14th, 2020|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه

EnglishIran